444 36 14

Sakarya SULTANÇİFTLİĞİ FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

BAKIMLI FERROLİ KOMBİ SİZLERE DAHA SICAK KIŞ AYLARINI GEÇİRMENİZİ SAĞLAR

Ferroli Sultançiftliği Kombi Servisi

HIZLI VE GÜVENİLİR FERROLİ SERVİS

Ferroli Kombi Servisi olarak, Sultançiftliği ve civarındaki mahallelerde ferroli kombilerinizin bakım, onarım, kurulum, arıza tespit ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir telefonla bize ulaşıp, ferroli kombi servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 444 36 14 -

Kombiler kış aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında bulunuyor. Hem evlerde hem de iş yerlerinde çok kullanılan kombiler ısınma konusunda en iyi yardımcılar arasında yer alıyor. Belli bir çalışma prensibine göre çalışan ve zaman zaman hata veren kombiler profesyonel desteği ile eski haline getirilebiliyor. Arıza dışında bu cihazların periyodik bakımları da önem taşıyor. Hangi tarihlerde bakım yaptırılmalı, nereden bakım hizmeti alınmalı ve daha birçok sorunun cevabının bilinmesi gerekiyor. Kombi cihazlarının arızalanmasında belli başlı nedenler bulunuyor. Bu arızalar kullanıcı kaynaklı hatalardan kaynaklanabildiği gibi donanımsal hatalardan da ortaya çıkabiliyor. ferroli kombi servisi firmamız da her türlü sorun karşısında sizlere yüksek standartlarda servis hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz konusunda her zaman profesyonel olmaya ve yerinde hizmet sunmaya büyük bir gayret gösteriyoruz. Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen kombi teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm ferroli kombi yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan kombi servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.


Kombiler İçin Bakım Neden Gereklidir?

ferroli kombiler son derece sağlıklı kombilerdir. Bu kombilerin belirli sürelerde bakımdan geçirilmesi ilerleyen süreçte rahat kullanılabilmesi için büyük bir önem taşıyor. Kombi bakımı konusunda son derece profesyonel hizmet veren firmamız periyodik bakımlarda en iyisini sunuyor. Periyodik bakımların yaptırılması birçok nedenden dolayı gereklidir. Her şeyden önemlisi cihazların tam kış ortasında arıza vermesini önlemek için bu bakımı yaptırmanız gerekiyor. Bakımını yaptırdığınız kombi hem daha yüksek kapasitede çalışacak hem de sizi kış mevsiminin tam ortasında soğuk havalarla baş etmek zorunda bırakmayacaktır. Kombi servisi olarak sizlere her sene periyodik olarak bakımlarda yardımcı olabiliyoruz. Bakım zamanı geldiğinde cihazınızın bakımının yapılması gerektiğini hatırlatıyoruz ve cüzi miktarda bir ücret karşılığında gerekli bakım işlemini yapıyoruz. Bakım uygulamaları sırasında cihazın kapasitesini arttıracak detaylara gereken önemi veriyoruz. Böylece kış mevsimi bitene kadar kombilerinizden tam verim alabilme imkânı buluyorsunuz.


Kombilerde Görülen Arıza Durumları

Kombilerde çok sık rastlanılan bir takım sorunlar bulunuyor. Bu sorunlar tek tek incelendiğinde bazılarının kullanıcı hatalarından kaynaklandığı bazıları ise cihazın kendi yapısal özelliklerinden kaynaklandığı görülebilir. Kombilerde görülen arızalar şu şekilde sıralanabilir:


Kombinin Isı Vermemesi

Kombilerde çok sık olarak rastlanılan durumlardan birisi de hiç kuşkusuz ısı vermemesi olacaktır. Hatta hataların en başında yer aldığı da söylenebilir. Her mevsim kullanıcıya sıcak su sağlayan ve kış aylarında daha sıcak bir ortam sunan kombiler zamanla ısı vermemeye başlayabilir. Bu durumun birden fazla nedeni olabiliyor. Bunun için mutlaka profesyonel yardım alınması gerekiyor.


Kombiden Su Akıyor

Kombilerin çok sık olarak verdiği arızalardan birisi de kombiden su akmasıdır. Su akıtma sorunu kombilerin bağlantılarından kaynaklanabilir ve tesisat sorunları için de yine firmamızın profesyonel çalışanlarından destek alabilirsiniz. Bu sorun bağlantıdan kaynaklandığı gibi su fazlalığından da kaynaklanabiliyor. Kombilerin bakımlarının aksatılması zamanla ortaya su akıtma problemini çıkarıyor.


Kombi Patlamalı Yanma Sorunu

Kombilerin çok rastlanılan arızalarından bir diğeri de kombinin patlamalı yanmasıdır. Patlamalı şekilde yanan kombiler belli bir süre boyunca gaz biriktirir ve bir süre sonra ateşleme yapılırken şiddetli yanma meydana gelebiliyor. Böyle durumlarda kullanıcıların müdahale etmesi istenilmeyen durumlar arasında bulunuyor. Firmamız bu konuda gerekli desteği sunarak aynı gün duruma müdahale ediyor ve kombinizi tamir ederek daha güvenli bir kullanım sunuyor. Patlamalı yanmasının bir diğer nedeni de fan motorunda herhangi bir arıza ya da aksama meydana gelmiş olmasıdır. Her durumda profesyonel destek almanız öneriliyor. ferroli kombi servisi firmamız sizlere aranılan hizmeti en iyi şekilde sunuyor. Bu ve bunlar gibi birçok farklı arıza durumu kombilerde sıkça görülebiliyor. Bu hataların görülmesini en aza indirebilmek için mutlaka belli sürelerde periyodik bakım yaptırmaya önem vermelisiniz.

Kombi Periyodik Bakım Nasıl Yapılır?

Kombilerin periyodik bakımlarının mutlaka her yıl bir defa yaptırılması gerekiyor. Kombilerin sorun çıkarmadan daha yüksek performansta çalışabilmesi için bu bakımın periyodik şekilde yaptırılmasına gereken önemin verilmesi gerekiyor. ferroli kombi servisi 444 36 14 - firmamız bu bakımlar sırasında kombide oluşabilecek her türlü riski önceden tespit ederek sorunun giderilmesinde gereken önlemleri alıyor. Bu bakımların ne zaman ya da hangi tarihte yaptırılması gerektiği de önemli bir detaydır. Kombi periyodik bakımının sonbahar ayında ya da yaz aylarının başında yaptırılması gerekiyor.

Kombi periyodik bakımını gecikmeden yaptırmak hem enerji tasarrufu açısından hem de uzun ömürlü bir kombi kullanma açısından önem taşıyor. Kombi bakımı sırasında ise önce sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol ediliyor. Daha sonra su sızdırma durumu var mı yok mu buna bakılıyor. Kombinin bu süreçte içi açılır ve tozlanma derecesine bakılıyor. Tozlanma fazla ise bu tozların temizlenmesi önemlidir. Bu süreçte daha birçok detaya gereken önem veriliyor ve detaylı bir bakım işlemi yapılıyor. Ferroli marka kombileriniz Sultançiftliği ve tüm mahallelerinde kombi servisi olarak hizmet sürecimiz her zaman büyük bir kalitede sunuyoruz.


Kombi Bakımında Dikkat Edilen Konular

Kombi bakımı sırasında çalışanlarımız sizlere hangi alanlarda bakım yapılacağını tek tek açıklıyor. Bunun yanında kombi kapağını açmadan önce gerekli teknik detaylara özen gösteriliyor. Kombinin kritik güvenlik aksamları ve daha birçok kısım kontrolden geçiriliyor ve bunların da bilgisi sizlere sunuluyor. Kombilerin bakımlarının aksatılması durumunda ise birçok farklı sorun ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kombiler daha kısa ömürlü çalışır. Fabrikasyon değerinde belirtildiği kadar yüksek bir performansta çalışmaz. Aynı zamanda ekonomik açıdan sizlere büyük bir zarar verir. Ani tamirat işleri çıkartır ve kış aylarında sizi soğuk ile baş başa bırakabilir. Normalden daha fazla doğalgaz yakmak zorunda kalırsınız. Bu da hem kombinin yanma ayarını bozar hem de faturanıza olumsuz yansır. En önemlisi de yaşam alanlarında yeterli ısınma meydana gelmez ve hem can hem de mal güvenliği riski ortaya çıkar.Sultançiftliği ve çevre semtlerde tecrübeli teknik ekibimiz ile, siz müşterilerimizin memnuniyeti için mobil servis hizmeti sunmaktayız


Kombi Bakım ve Onarım Çalışmaları

Yaşam alanlarında çok sık olarak karşılaşılan kombiler artık insanların birçok sorununa önemli bir çare oluyor. Evlerin her köşesinin net şekilde ısınmasını sağlayan ve dört mevsim boyunca kullanıcıya sıcak su sağlayan bunun yanında birçok kullanıcıyı ocak tüpü derdinden kurtaran kombiler zamanla arıza riski ortaya çıkarıyor. ferroli kombi servisi 444 36 14 - firmamız da bu konuda gerekli her türlü desteği sunuyor ve sizin kombilerinizde meydana gelebilecek her türlü sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Firmamız öncelikle yerinde bakım ve onarım anlayışı ile hareket ediyor. Firmamızı arayarak arıza kaydı bıraktığınızda aynı gün içerisinde boşta kalan ekibimiz sizin bıraktığınız arıza kaydını inceliyor ve en kısa sürede kombinin bulunduğu yere geliyor. Kombilerdeki arızalar tespit edildikten sonra sorunu çözmek için gerekli çalışma iznini sizden alıyor. Maliyetleri kabul ettiğinizde çalışanlarımız hemen her türlü detay ile yakından ilgileniyor. Böylece sizler çok fazla yorulmadan kombinizin tamir edilmesini sağlamış oluyorsunuz.


Kombi Bakımında Önemli Detaylar

Kombi servisi olarak yılda bir defa da ola müşterilerimizin periyodik bakımlar yaptırmasını tavsiye ediyoruz. Firmamız kombi bakımı sırasında belli bir düzende çalışmaya özen gösteriyor. Cihazın daha yüksek kapasitede çalışabilmesi için gereken her türlü detay dikkate alınıyor ve es geçilmiyor. Kombilerde yaşanan büyük arızaların en büyük nedeni zamanında yaptırılmayan bakımlardır. Sürekli olarak yorulan ve toz biriktiren kombiler bir süre sonra çalışmaya başlayacak ya da performansını büyük ölçüde düşürecektir. Firmamız bakım çalışmalarını her zaman kombinin bulunduğu ortamda yapmaya özen gösteriyor. Bunu yaparken de ortamın kirlenmesine ya da dağılmasına müsaade etmiyoruz. Kombiler arızalandığında ya da bakım zamanı geldiğinde müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli oluyor. Bu süreçte müşteri temsilcilerimiz sizlerden gerekli bilgileri alarak sizi gün içerisindeki gelen kayıtlar içerisinde bir sıraya yerleştiriyor ve servis elamanlarımıza yönlendiriyor. Böylece teknik servis elamanlarımız ellerindeki sıraya göre müşterilerime tek tek hizmet veriyorlar. Gün içerisinde zaman yeterli olmadığında bir sonraki gün mutlaka size geri dönüş sağlanıyor.Sultançiftliği ve çevre mahallelerde aktif çalışan ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.


Kombi Bakım ve Onarım Süreci Nasıl İşliyor?

Kombi bakım ve onarım sürecinde her şey sizin bıraktığınız arıza kaydı ile başlıyor. Arıza kaydı sırasında adınız, soyadınız, adresiniz, kombinizdeki sorun hakkında kısa bir bilgi vermeniz yeterli oluyor. Müşteri hizmetleri personellerimiz aldıkları arıza kayıtlarını direkt olarak teknik servis çalışanlarımıza iletiyor ve süreç daha kapsamlı şekilde devam ediyor. Firmamızın çalışanları sıra ile ellerindeki tüm arıza kayıtlarını değerlendiriyorlar. Sizin kombiniz için sıra geldiğinde gelmeden bir süre önce mutlaka sizleri arayarak bilgilendirme sağlıyorlar. Bilgilendirme işlemi tamamlandıktan sonra eğer müsait durumdaysanız firmamızın çalışanları kombinin bulunduğu yere geliyor ve bir ön çalışma yapıyorlar. Eğer onarım işlemi yapılacak ise bu süreçte biraz daha teknik çalışmak gerekebiliyor.


Kombi Onarımı Sürecinde Yapılan Çalışmalar

Firmamız kombinizin onarılması gerektiğini düşünüyorsa ise bu duruma önce yerinde müdahale etmek isteyecektir. Yerinde müdahale sistemi ile hem daha hızlı bir çözüm üretilmiş oluyor hem de sizler daha rahat şekilde rutin yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Fakat sorun büyük ise ve yerinde çözüm üretme ile çözülmesi mümkün değilse kombinizi atölyelerimizde bir süre misafir etmek durumunda kalıyoruz. Soğuk havalarda zor durumda kalmamanız için bu süreci elimizden geldiğinde daha hızlı şekilde gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Yerinde tamir edilemeyen kombiler atölyelerimizde daha detaylı şekilde bakımdan geçiriliyor. Bu süreçte eğer parça değiştirilmesi gerekiyor ise mutlaka kullanılacak olan parçaların orijinal yedek parça olmasına özen gösteriyoruz. Yedek parça değişimi yapıldıktan sonra kombilerde farklı türden arıza var ise bu arızaların da giderilmesini sağlıyoruz ve tüm işlemleri bitirdikten sonra firmamız cihazınızı sizlere firma servislerimiz ile teslim ediliyor. Tamirini yaptığımız sorunların bir daha tekrarlamayacak şekilde olmasına özen gösteriyoruz. Böylece kombilerinizi uzun süre boyunca rahatlıkla kullanabilme imkânı buluyorsunuz.


ferroli Kombi Servis Fiyatları

ferroli kombi servis 444 36 14 - firması olarak her türlü bakım ve onarım çalışmasında müşterilerimize geniş kapsamlı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Kombilerin çıkardığı tüm arıza kodları hakkında detaylı bilgiye sahip olan firma çalışanlarımız kombilerinize kısa sürede müdahale ediyor ve son derece profesyonel şekilde kombilerin çalışma kapasitesini arttırıyor. Yüksek performansta çalışmayan kombilerin bakımını yaparken aynı zamanda olası bir arıza durumu varsa bu arıza durumlarına da müdahale ederek performansın artmasını sağlıyoruz. Firmamızda verilen tüm hizmetler müşterilerimizin bilgisi dâhilinde gerçekleştirilmektedir. Kombinizi yerinde tamir ediyoruz, edilemiyecek durumda ise atölyemize götürmek için kombinizi bizlere teslim ettikten sonra her aşama hakkında sizleri detaylı şekilde bilgilendiriyoruz. Özellikle fiyatlandırma konusunda mutlaka firmamız müşterilerine gerekli fiyat bilgisini sunuyor. Ortaya çıkan arızanın ne olduğu, neyden kaynaklandığı, ne kadar sürede tamir edileceği ve tamir maliyetinin ne olduğu konularında detaylı bir brifing veriliyor. Sonrasında eğer sizler gerekli onayı verirseniz bakım ve onarım süreci başlıyor. Tamir süreci bittikten sonra da yine cihazınızı teslim etmek için en uygun zamanı seçerek teslimatını yapıyoruz.

Hızlı servis garantisi ile de SAKARYAda ilk ve tek Acil servis hizmeti vermekteyiz. Bir telefon ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik ekibimiz size en iyi ferroli kombi servis hizmetini sunar.

SAKARYA'nın her bölgesinde Sultançiftliği ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın!
Telefon numaramız;

444 36 14